14. května 2018
MineTan představuje světovou revoluci v samoopalování – dokonalé opálení už za jednu hodinu.

MineTan nabízí produkty šité na míru každé pokožce. Chcete mít opálení jako od Středozemního moře nebo raději exotiku Brazílie? Jste aktivní a hodně cvičíte? Máte velice suchou pokožku? MineTan nabízí řešení pro každého, kdo od svého samoopalovacího produktu očekává pouze profesionální výsledky bez kompromisů.

Samoopalovací barevné pěny

Profesionální samoopalovací prostředky v podobě barevných pěn vám nabízejí dokonalý výsledek již za hodinu po aplikaci. Všechny pěny obsahují přírodní DHA, antioxidanty, přírodní esenciální kyseliny a oleje. Pěny vyživují, hydratují, jsou vhodné pro vegany a jsou zdravotně zcela nezávadné.

Samoopalovací micelární voda

Samoopalovací kosmetika MineTan přichází s první micelární vodou se samoopalovacím účinkem na světě. Micelární voda opaluje, tónuje a zároveň pečuje o pokožku. Odstraňuje z ní nečistotu a přebytečný maz. Nezanechává na těle pruhy a je bez zápachu. Výsledkem je hydratovaná pokožka se zlatavým tónem během 10 minut. Produkt je vhodný pro všechny typy pokožky.

Samoopalovací nástřik doma? S pistolí MineTan žádný problém.

MineTan přináší jako první samoopalovací pistoli pro domácí použití. Zapomeňte na vše, co jste dodnes o samoopalování věděla. Tato samoopalovací pistole kompletně změní budoucnost samoopalování!

Soutěž pro vás

Chcete vyzkoušet samoopalovací pěnu MineTan? 5 z vás má šanci, když správně odpoví na naší otázku.

Samoopalovací pěna MineTan Coconut obsahuje:
a) kokosový olej
b) kokosové mléko
c)kokosovou vodu

Do vaší odpovědi nám připište, jak pečujete o svou pokožku během letních měsíců.

Soutěž platí do 20. května.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.