17. listopadu 2017
Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou přivítala v pátek 10.11. na návštěve majitele značky KOIL, Marco Leombruni s jeho italským týmem. Návštěva vyvrcholila v prodejně BELTISSIMO ve Slovanském domě, kde italský tým KOIL předvedl ukázku ručního barvení a lakování obuvi.

Značka KOIL byla založena v roce 1928 v italském městu Montegranaro, jež leží v srdci regionu Marche, mecce exkluzivní italské obuvi. Nyní nedaleko svých kořenů v Montegranaru v malebné Ville Luciani sídlí od roku 2012 továrna značky KOIL zvaná Saint Ferry.

Exkluzivní pánská obuv KOIL je vzorem nenucené elegance, jakou zákazníci BELTISSIMA ocení při formálních příležitostech, ale i všedních situacích. Vysoké standarty, prémiov materiály, propracované střihy v autentickém Made in Italy podání a rozpoznatelná identita – to jsou principy značky.

Po tři generace se táhne nit historií značky KOIL vášeň pro práci s kůží a hluboká oddanost řemeslu v podobě nádherné obuvi, kterou ocení znalci kvality a stylu. Chod společnosti má nyní na starost majitel Marco Leombruni a jeho žena Gloria Guardiani.

Značka KOIL je nedílnou součástí pánské nabídky v prodejnách BELTISSIMO, stejně jako další italské značky zaměřené na pánské zboží jako např. Emporio Armani, Moreschi, Porsche Design nebo Fabi.