31. října 2017
Módní skupina Premium Fashion Brands zastupující více jak třicet prodejen s luxusní dostupnou módou pokřtila ve čtvrtek 19.10. druhé číslo tištěného magazínu ve stylových prostorách restaurace SOHO v Praze. Magazín společně pokřtily šéfredaktorka Harper’s Bazaar Barbara Nesvadbová s členem vedení Premium Fashion Brands, Annou Gruberovou.

Mezi hosty mezi nimiž nechyběli mimo již zmíněných zvučná jména jako Monika Koblížková, Soňa Skoncová, Roman Šebrle, Jitka Nováčková, Nikol Švantnerová, Kateřina Sokolová, Andrea Bezděková nebo Filip Vaněk.

Magazín PFB si klade za cíl přinášet průřez nejnovějšími trendy ze světa módy dvakrát do roka za spolupráce s předními stylisty, špičkovými fotografy a dalšími profesionály z československé fashion scény. Ve druhém vydání se v módních editoriálech objevili olympionik Roman Šebrle, šéfredaktorka Harper’s Bazaar Barbara Nesvadbová a zpěvačka Dara Rolins. Za foťákem stanul úspěšný Radim Kořínek, který fotí pro prestižní domácí tituly. Magazín je ideálním představením značek a produktů spadajících do širokého portfolia skupiny.

Na titulce druhého čísla se objevila světová topmodelka Linda Vojtová, která je zároveň tváří módní skupiny Premium Fashion Brands. Linda je historicky první vítězkou světové soutěže Elite Model Look a v minulosti fotila pro módní značky nyní spadající do portfolia Premium Fashion Brands jako Giorgio Armani, Max Mara nebo Versace. Její spolupráce s československými firmami je velice ojedinělá a Premium Fashion Brands tak potvrzuje svoje avizované ambice na poli dostupné luxusní módy.