19. srpna 2018
Potřebuje po ránu oživit vlasy nebo jim dodat texturu před vytvořením oblíbeného účesu? Sáhněte po suchém šamponu, který vaše kadeře zbaví přebytečné mastnoty a zanechá je svěží a voňavé.

Použití suchého šamponu je snadné a časově velmi nenáročné. Zabere vám jen několik minut a zvládnete ho ve čtyřech jednoduchých krocích:

Krok 1: Vlasy pročešte

Než začnete s aplikací suchého šamponu, vlasy důkladně pročešte, abyste měla jistotu, že v nich nejsou žádné uzlíky. Pokud nějaký přece jen objevíte, rozhodně se ho nesnažte zbavit násilím, mohla byste si vlasy nenávratně poškodit. Raději ho opatrně vyčešte.

Krok 2: Nastříkejte a nechte působit

Suchý šampon naneste rovnoměrně ke kořínkům vlasů po celé ploše hlavy, v několika vrstvách. Začněte u pěšinky a postupujte směrem k uším. S množstvím suchého šamponu to není třeba přehánět, méně je více. Produkt nechte několik minut působit, můžete si zatím například vyčistit zuby nebo přečíst kapitolu oblíbené knihy.

Krok 3: Použijte prsty

Nyní přichází na řadu vaše prsty. Jemně jimi šampon u kořínků vmasírujte a vlasy nadzvedněte. Zbytky šamponu můžete vyčesat nebo je opatrně vytřít za pomoci ručníku. Zkuste se přitom předklonit, získáte tak ještě větší objem.

Krok 4: Závěrečná úprava

Nyní můžete vlasy přelakovat, navlnit nebo stáhnout do copu, přesně tak jak jste zvyklá. Nejdříve je však znovu důkladně pročešte, od kořínků až ke konečkům.

Snadné že?

Častým problémem suchých šamponů je, že zanechávají na vlasech (hlavně těch tmavších) bílé stopy. Těch se nemusíte obávat s novými suchými šampony Magic Shampoo od L’Oréal Paris. Vlasy účinně zbaví přebytečné mastnoty, díky obsahu rýžového extraktu, a zanechají je krásně provoněné jednou z pěti nezaměnitelných vůní.