14. ledna 2019
Trávíte ze dne většinu dne v kanceláři? Víme, jaké produkty používat, abyste byla stálé krásná.

Pleťový mist

Kanceláře jsou většinou klimatizované, což má neblahý vliv na kůži i na pleť. Vysušuje se a je tak často dehydrovaná. Ideální a velmi rychlou „záchranou“ jsou pleťové vody ve spreji, které můžete použít kdykoliv během dne, i přes nalíčenou pleť, když cítíte, že se napíná a je citlivá.

Krém na ruce

Aby i pokožka rukou byla jemná a hladká a neprozrazovala věk, několikrát během dne ji natřete krémem na ruce. Ten by ale měl být lehký, rychle vstřebatelný a přitom by neměl příliš mastit a lepit, aby vás neomezoval v práci. Místo hutných krémů si proto vybírejte spíše lehčí hydratační krémy či mléka.

Olejíček do konečků vlasů

Suchý vzduch a také světlo ze zářivek způsobují u vlasů to samé, jako u pleti. Vlasy můžou během dne začít poletovat a být velmi suché na dotek. Proto do konečků vlasů vetřete buď vyživující mléko nebo kapku olejíčku na vlasy. Budou zase lesklé a hebké.

Zmatňující papírky

Pudr je častým způsobem, jak lesknoucí se pleť během dne zmatnit. Jenže když stále přidáváte vrstvy pudru, vypadá to pak na pleti nehezky. Skvělou  a velmi hygienickou alternativou jsou speciální zmatňující papírky, které jen stačí na pleť přitisknout, nechat nasát mastnotu a pak je vyhodit.

Osvěžující vůně

Aby se vám dobře pracovalo a měla jste dostatek energie, několikrát za den se navoňte. Svěží, květinově-ovocné a citrusové tóny osvěží a dodají novou sílu do náročného pracovního dne.