31. ledna 2018
Kombinaci kosmetiky a šperku nabízí brněnský concept store. Prostě čistá krása! A tady je rozhovor s jeho majitelkami Janou Longaverovou a Lucií Božkovou.

Jaký je koncept vašeho obchodu? Co si pod Object concept store @objectconceptstore představit?
Baví nás kvalitní produkty, které se nevyrábí velkosériově. Záleží nám na jejich jedinečnosti, proto nabízíme přírodní kosmetiku, autorské šperky a designové doplňky od značek, které pečlivě vybíráme. K tomu pořádáme pravidelné workshopy na nichž spolupracujeme s certifikovanou aromaterapeutkou Annou Krutovou z Aromaterapie Brno.

Na webových stránkách www.objectstore.cz píšete, že máte přírodní kosmetiku, niche parfémy, doplňky, vintage brýle, šperky a další české i zahraniční designové produkty. Jaké značky konkrétně nabízíte a proč jste si vybraly právě je?
V kosmetice je pro nás podmínkou vysoce kvalitní obsah, vizuální identita značky, ekologické balení a lokálnost (ČR, SR, Evropa). Proto jsme si pro náš obchod vybraly velice oblíbené Mylo @mylomydla nebo výborný Onest @onestcare. Dále nabízíme berlínskou high end přírodní dekorativní kosmetika Und Gretel @und_gretel_cosmetics. Tu založila stylistka, která pracuje pro Vogue a jiné mezinárodní magazíny. Nechtěla se smířit s faktem, že co je přírodní není vizuálně přitažlivé a naopak a rozhodla se to změnit vlastní řadou kosmetiky s chic odstíny. Za niche parfémy máme španělskou značku Oliver & Co @oliverandcoperfumes (vůně Ambergreen vyhrála letos v Berlíně 1. cenu za umělecký parfém v soutěži Dufstars). Floriana (@floriana_official) je zase francouzská značka zaměřující se na destilaci vysoce kvalitních éterických olejů a produktů z nich. Nabízíme hydroláty, organické sprchové gely – vše ve 100% bio kvalitě. Další značkou jsou francouzské netoxické laky na nehty Nailmatic @nailmatic (zajímavé barvy, výroba celého produktu v v Paříži a jeho okolí).