12. září 2017
Pavlína Loužeňská je důkazem, že i holky s velikostí 44, v hektickém tempu přebíhající z jednání na jógu a zpět, mohou nosit trendové věci. Tentokrát zkusila sexy červenou!

Pavlína radí: Jak červenou nosit?

Na šatech! Když ženskost, tak na plné obrátky. Nebojte se přidat volány, šperky i podpatky. A k tomu stáhnout pas.
Na rty hledejte červenou se studeným podtónem: matná Ruby Woo od M.A.C je jednou z nejprodávanějších rtěnek na světě, protože zařídí, aby vaše zuby vypadaly bílé.
Inspiraci hledejte u Givenchy – tentokrát přišli s kolekcí, v níž najdete samé kečupově červené modely. A samozřejmě lovte u značek adorujících ženskou siluetu: Dior, Jason Wu a Jil Sander stvořili tuto sezonu jen pro femme fatale.

Ikonická rudá

Valentino a jeho tradiční červené šaty na konci každého defilé se staly ikonou, stejně jako červená podrážka bot Christian Louboutin.
Julia Roberts a rudé šaty, ve kterých ji Richard Gere unese na operu, a Scarlett O‘Hara, rovněž díky červeným šatům, změnily moji definici slova sexy.

Zajímavosti

Věděla jste, že…

● Hráčům v červené rozhodčí obvykle nadržují?
● Ženy, které na první rande vyrazí v červené, mají větší šance s mužem zůstat?

Kdo je Pavlína?

Pavlína se věnuje inovacím, produktům a marketingu. A také úvahám, jak půl tuny módních časopisů a sto párů bot vtěsnat do pražského bytu. Píše blog o módě, millennials a ambicích, co se někdy nevejdou do sample size (pavlinaspeaks.tumblr.com). Na Twitteru a Instagramu ji najdete jako @pavlina_speaks.

Více módních tipů od Pavlíny Loužeňské najdete v aktuálním vydání Ženy a život, které je právě v prodeji.