5. prosince 2017
I v letošním roce přichází značka Svetr s jelenem na trh s novou kolekcí jeleních svetrů navrhovaných českým designérem a pletených v ryze české pletárně.

Svetr s jelenem je značka, která si klade za cíl přicházet s originálním oblečením vysoké kvality, které není vyráběné sériově, nýbrž vždy limitovaných kolekcích.

V kolekci pro podzim/zimu 2017 je opravdu široké spektrum vzoru, typů a barev svetrů s jelenem. Kvalitní a teplé svetry na výlety do hor či pro jiné zimní radovánky. Nechybí ani elegantní tradiční norské vzory, které zpříjemní vánoční atmosféru v rodinném kruhu. Decentní svetry vhodné pro běžné denní nošení a samozřejmě i odvážnější, extravagantní modely plné zářivých barev, které rozjasní kdejakou městskou kavárnu. V nabídce najdete i zajímavé svetry inspirované díly slavných malířů. Kolekce byla letos rozšířena také o mikiny, trička a čepice, jak jinak než opět s jelenem. Toto originální oblečení bývá vhodným dárkem pod vánoční stromeček.

Svůj svetr můžete najít na www.svetrsjelenem.cz.

A proč právě jelen?

Jelena zdobí jeho majestátní zjev. Bojuje až do konce svých sil a v zápase nesklání své parohy. Je to kus zvířete a navíc symbol moudrosti. Snad i vy najdete v oděvech s tímto symbolem zalíbení.