8. října 2018
Každá žena dříve nebo později dosáhne věku, kdy pocítí, že je potřeba pro pleť udělat trochu více, než se jen důkladně odlíčit a namazat. Toužíme totiž po tom, aby pleť zůstala zdravá, krásná a mladá.

K tomuto pomyslnému milníku došla i bloggerka Alex, která se o tématu rozpovídala na svém blogu Tale of Miss A: „ Čím dál tím víc slýchávám, jak „už to není, co bývalo“ a sama se občas při ranním pohledu do zrcadla přistihnu, že si to myslím taky. V životě jsou totiž jisté jen dvě věci – placení daní a stárnutí.

Nedávno jsem dostala na vyzkoušení novinky z řady Slow Âge od Vichy, které přesně tyto požadavky splňují a jsou ideální variantou pro holky z města, jejichž pleť je vystavena „vymoženostem“ moderní doby a rády by začaly s preventivní péčí.

Více o jedinečné péči Slow Âge od Vichy a jejích účincích si přečtěte zde

Přáli byste si péči Slow Âge od Vichy. Může být vaše! Stačí nám napsat na vichy.jenprozeny.cz, jaká jsou vaše pravidla pro krásu, rady a tipy, které vám pomáhají zlepšit pleť i váš život? Na deset autorek zajímavých příspěvků čeká balíček obsahující denní, noční a oční krém z řady Slow Âge od Vichy. Soutěž platí do 31. října 2018.