1. prosince 2017
Mazlení s milým nechte na později, místo toho zkuste společné cvičení. Výhodou je, že ve vás rozproudí endorfiny a dodá lásce novou šťávu! „Navíc rozhýbáte úplně všechny svaly v těle,“ dodává Adam Rosante, který tuhle sérii cviků vymyslel.

Dobrá práce!

Čelem k podlaze se opřete o špičky chodidel a dlaně. Zpevněné tělo držte v rovině. Partner přímo proto vám zaujme stejnou pozici. Oba pak udělejte klik a jakmile se na pažích vzepřete zpátky do výchozí polohy, natáhnete pravou ruku před sebe a plácněte o sebe dlaněmi. Zopakujte cvik, ale tentokrát zapojte vaše levé ruce.
Raz, dva, tři: Abyste dokonale sladili tempo, kliky si nahlas počítejte.

Zvedačka

1. Váš milý si lehne na záda. Vy nad ním zaujmete polohu, jako kdybyste se chystala dělat kliky, ale: místo do očí se mu budete dívat na špičky chodidel. Opírejte se o podložku – dlaněmi vedle jeho lýtek a chodidly zase u jeho ramen.
2. On vás chytí za kotníky a nadzvedne vám nohy tak vysoko, jak mu natažené ruce dovolí. Zvedá je nahoru a dolů, zatímco vy provádíte kliky.
Zatněte svaly: Zpevněné břicho zařídí lepší rovnováhu.

Skákací panák

Partner se opře o lokty a špičky chodidel. Roztáhne nohy a vypne tělo. Vy nato půl minuty skákejte přes jeho nohy zleva doprava a pak zprava doleva. Vaše kolena směřují co nejvýš.
Pro zahřátí: Pumpujte pažemi nahoru a dolů, abyste rozproudila krev i v horní polovině těla.

Dolů a do strany

Stoupněte si proti sobě, oba pokrčte lokty a špičky prstů si zlehka položte za uši. Pravou nohou udělejte úkrok dozadu a pomalu klesejte kolenem skoro na podlahu. V nejnižším bodě otočte hlavu a trup doprava, pak na druhou stranu. Vraťte se do výchozí pozice a učiňte úkrok levou nohou.
Tip: Cvičení je zábava, takže kdykoli se k sobě obrátíte čelem, usmějte se.

Hvězdice

1. Zády k sobě balancujte na pravé noze a pravé paži. Levou nohu položte na pravou, levou ruku zvedněte ke stropu.
2. Spusťte horní paži dolů a v prostoru mezi podlahou a vašimi boky si podejte ruce. Cvik ještě jednou zopakujte.
Takhle zaděláte na erotické dusno: Když se během cvičení budete s partnerem dotýkat nejen co největší plochou zad, ale také zadkem a nohama.

Jak na to: Každému cviku se věnujte půl minuty a nakonec si prohoďte strany a pokračujte dalších třicet vteřin. Bez odpočinku přejděte k dalšímu bodu. Na závěr celé série minutu odpočívejte a zopakujte ji ještě dvakrát.