13. listopadu 2017
Nová kolekce The Art of Beauty (Umění krásy) ARTDECO skloubí okouzlující make-up s uměleckou kaligrafií.

Ve spolupráci s vietnamským umělcem Oanh Pham-Phu byl vytvořen mimořádně krásný design s kaligrafiemi, které umožní každé ženě vytvořit si svůj jedinečný svět barev.

Prášek na rty Lip Powder

Inovativní práškový systém spolu s bází vám umožní navrhnout si jedinečný vzhled a kreativní barevné kombinace, přičemž prášek zůstává přesně na místě, kam ho aplikujete. Smíchejte bázi a prášek dohromady na rty. Konečný efekt je zářivý a to buď perleťově matný nebo kovově matný, v závislosti na zvolené barvě. Ve svém praktickém magnetickém balení je prášek ARTDECO ideální pro uchování v jakémkoliv z boxů ARTDECO Beauty.

Linka na oči Calligraphy Dip Eyeliner

Kombinuje ženský design s jemným hrotem pro dokonalé vykreslení linky na očním víčku. Vypadá podobně jako kaligrafické pero a je optimálně tvarován pro kreslení uměleckých linií. Oční linka je dlouhotrvající, voděodolná a neobsahuje minerální oleje, parabeny a parfemace. Linka na oči Caligraphy Dip Eyeliner je vhodná pro citlivé oči a také nositelky kontaktních čoček.

Linka na oči s řasenkou v jednom Crystal Mascara & Liner

Gelová textura obsahuje jemné třpytivé částice. Díky inovativnímu aplikátoru může být použita jako oční linka a také jako řasenka. Není vhodná pro použití do vnitřního oka.

Třpytky Lip Glitter

pozornost vašimi okouzlujícími rty a to pomocí třpytek Lip Glitter č. 4 „sparkling red“. Tyto třpytky lze aplikovat na jakoukoli rtěnku ARTDECO nebo lesk na rty ARTDECO a ozdobí ho oslnivým jiskřením.

Limitovaná tvářenka „The art of beauty“ Calligraphy Blusher

Nabízí perfektní kombinaci tří barev s jemným třpytem. Smícháním odstínů budete moci vytvořit dokonalý tón barvy vhodné k zimnímu líčení. Tvářenka disponuje lehkou strukturou, dále je jemná a krásná díky vynikajícímu barevnému lesku. Dále velice dobře drží. Kaligrafický návrh vietnamského umělce Oana Pham-Phu lze nalézt jak na nádherném balení, tak i jako reliéf přímo na tvářence.

Lak na nehty Instant Mirror Shine Nail Lacquer

Zanechá na nehtech okamžitým zrcadlový efekt. Instant Mirror Shine Nail Lacquer sedí jako fólie na povrchu nehtu a nabízí rovnoměrnou povrchovou úpravu jak na přírodních, tak umělých nehtech.

Kolekce ARTDECO Art of Beauty

Koupíte na www.artdecoshop.cz