9. prosince 2018
Buďte na večírcích i o svátcích naprosto nepřehlédnutelná! Vsaďte na glitry.

Třpytky vládnou sezóně. Jsou velmi variabilní, a když se aplikují správně, vypadají dokonale a velmi luxusně. Nosí se na očích, na rtech, na nehtech i ve vlasech.

Zářivé oči

Variant, jak nosit glitry na očích, je několik. Můžete buď použít speciální třpytivý gel, který na víčko aplikujete přes oční stíny, nebo je můžete speciálním lepidlem nalepit. Třpytky se prodávají sypké a můžete volit jednu barvu nebo multicolor či holografický efekt. Pokud nemáte lepidlo, pomůže vám transparentní lesk na rty. Krásně vypadají také třpytivé a barevné oční linky, se kterými si můžete kreativně vyhrát.

Smyslné rty

Se třpytkami na rtech můžete opět kouzlit. Pokud máte krémovou mastnější rtěnku, tak ta třpytky udrží a můžete je nanést štětečkem po celé ploše. Budou pak působit jako kovové – krásně vypadají vínové odstíny nebo doporučujeme na rudou rtěnku jen lehký dotek stříbrné nebo zlaté doprostřed rtů. Dobře vám třpytky udrží lesk na rty.

Originální nehty

Jestliže si nevyberete přímo třpytkový lak, který můžete nanášet přímo na nenalakované nehty, lze použít vrstvu barevného laku a na tu třpytky aplikovat a pak vše přetřít bezbarvým nadlakem. Nebojte se ani kamínků, je to nyní velký hit a vaše nehty budou působit jako šperk.