29. listopadu 2018
Řešíte každé ráno opuchlé oči, kruhy pod očima a celkově unavený vzhled? Víme, co na to spolehlivě funguje!

Pozor na kávu a na čaj

Když se ráno jako první napijete silné kávy nebo čaje, opuchlá místa vám nezmizí. Čaj můžete použít, ale jako obklad na oči. Vymačkaný pytlík s černým čajem dejte na dvě minuty do mrazáku a sáčky přiložte na zavřené oči. Pohled se rozzáří a opuchnutí zmizí. Velmi pomáhá po ránu zlepšit průtok lymfy v těle, nalačno proto vypijte sklenici teplé vody s čerstvě vymačkanou citrónovou šťávou.

Korektor ano, ale…

Korektor je skvělý na zakrytí kruhů pod očima. Pokud si ale opuchlou oblast pod očima namalujete špatným odstínem, ještě více se vše zdůrazní. Korektor v tomto případě musí mít co nejpřesnější odstín, jako má vaše pleť a co nejlehčí texturu. Na nanášení používejte prsty, kterými líčidlo do pleti dobře zapracujete. 

Kamuflujte líčením

Když používáte stíny, neměly by být příliš tmavé a matné. Šedé a fialové odstíny ještě zdůrazní kruhy a také váčky. Ideální jsou světlé tóny s jemný leskem – jako je zlatá nebo perlová barva. A vůbec nejlepším řešením je odvést pozornost od nateklých víček s pomocí svých řas. Nejprve je natočte kleštičkami a pak použijte řasenku s efektem umělých řas – která je prodlouží, zhustí a budou opravdu dokonalé!