29. září 2018
Počasí se přehouplo do podzimu. Využijte chladné večery k domácímu odpočinku!

Připravte si domácí lázně

Zavřete za sebou dveře koupelny. Tato místnost je nyní jen pro vás. Napusťte si vanu a dejte si do ní několik kapek přírodního éterického olejíčku. Krásně voní, dokáže nabudit nebo naopak pomoci k relaxaci. Aby olejíček neplaval na povrchu vodní hladiny, smíchejte ho s decilitrem plnotučného mléka a teprve pak tuto směs vlijte do vody. Rozpustí se a mléko navíc vyživuje pokožku.

Pusťte si audioknihu

Když ležíte ve vaně, můžete plně relaxovat v přítmí svíček a nemusíte ani číst. Vyberte si nějakou hezkou audioknihu – příjemný hlas vás bude uklidňovat. Nebo si pusťte hezkou relaxační hudbu. My nedáme dopustit na úžasné kompilace z Buddha Baru. Dají se přímo v Buddha Baru koupit buď jako CD, nebo přes internet elektronicky.

Dopřejte si masky

Využijte vlhkost v koupelně pro svoji krásu. Teplý vlhký vzduch otevírá póry a účinné látky se lépe a hlouběji vstřebávají do pokožky i do vlasů. Na pleť si proto aplikujte vitamínovou nebo hydratační masku, okolo očí nalepte vyživující oční náplasti a na umyté vlasy dejte regenerační vlasový zábal. Uvidíte, jak pak bude pleť i vlasy v kondici!