19. října 2018
Ženy z královských rodin nyní udávají trendy. My jsme propadli nádhernému svatebnímu líčení královniny vnučky Eugenie. Vy ho můžete nosit každý den. Inspirujte se!

Princezna Eugenie je krásná. Ale to, jak vypadala na svojí nedávné svatbě, nám vyrazilo dech: její tvář přímo zářila a dobře zvolený make-up krásně podtrhl její jemné rysy. Není žádným tajemstvím, že na svůj velký den se princezna dlouho připravovala – už několik měsíců před svatbou Eugenie užívala doplňky stravy GP Nutrition od české rodačky a výživové expertky Gabrielly Peacock, díky kterým byla její pleť naprosto bezchybná a na které toto romantické líčení skvěle vyniklo.

Vizážista zvolil lehký rozjasňující make-up. Prim tady však hrála jemně růžová barva na líčkách i na jejích rtech. Doporučujeme zvolit krémovou tvářenku, která líčkům dodá přesně tento efekt, jako má Eugenie na fotografii. Zelené oči rozzářily nejenom smaragdy z tiáry ve vlasech a náušnice, ale také kovově lesklé oční stíny v odstínu růžového zlata. Líbilo se nám i princeznino široké, perfektně upravené obočí. Ještě několik tahů černou řasenkou a dokonalý vzhled byl na světě.

Vy toto líčení můžete nosit třeba do práce nebo každý den. Skvěle pomůže, pokud se cítíte unavená a vaše pleť je zašedlá. Tento styl a tyto barvy vás velmi snadno a rychle rozzáří.