28. září 2018
Mějte konečně ruce, o jakých jste vždy snila. Stačí jen pár jednoduchých kroků!

Zjemněte je

Se změnou ročního období začíná pokožka hrubnout a objevují se na ní suchá místa. Velmi jednoduchým řešením v jednom kroku, jak ji vyhladit, rozjasnit a také vyživit jsou speciální peelingy na ruce. Obsahují velké množství pečujících olejů a brusné částečky – nejčastěji cukrové krystalky. Touto směsí je vhodné ruce promasírovat a pak smýt. Pokožka pak bude hned hladší a vyživená do hloubky.

Zkracujte

Podzimní trendy velí temným a kovovým barvám. Ty vyniknou zejména na kratších nehtech. Nebojte se proto jejich tvar zkrátit. Nehty však nestříhejte, ale pilujte. Ideální je k tomu hrubý pilník se smirkovým povrchem, kterým budete nehty zkracovat jedním směrem. Díky tomu se pak nebudou třepit. Pak povrch nehtu zapilujte ještě druhou stranou pilníku, která je jemnější.

Nebojte se kombinovat barvy a textury

Nová sezóna přeje fantazii a hře. Krásně vypadají například v jiném odstínu nalakované konečky nehtů, nebojte se na nehty nalepit i nějaký třpytivý kamínek nebo jen do půlky nalepit třpytky, aby to vypadalo jako metalické ombré. Pokud jste konzervativní, nešlápnete vedle ani s klasickým bordó lakem.