13. března 2018
Manželka Channinga Tatuma, americká herečka a tanečnice Jenna Dewan vsadila na večeru předávání sošek Oscarů na rozzářenou pleť a výrazné rty. Zkuste její styl i vy!

Krok č.1: příprava

Aby make-up vypadal svěže a zářivě, je nejprve velmi důležité pleť vyživit a vyhladit. K tomu vám pomůže jednorázová sheet maska s kyselinou hyaluronovou. Stačí pouhých deset minut a uvidíte rozdíl – pleť bude hydratovaná, vrásky vypnuté a bude na ni i dobře držet make-up.

Krok č. 2: sjednocení pleti

Toto líčení je založeno na krásné, bezchybné pleti. Ideální je proto sjednotit její barvu rozjasňujícím make-upem, spolu s rozjasňujícím korektorem, jejichž odstíny by spolu měly ladit. Korektor naneste pod oči a na všechna tmavá místa na pleti – na pigmentové skvrny, rozšířené žilky apod.

Krok č. 3: líčení očí

Make-upem můžete přetřít i horní víčka, jako podklad pod oční stíny. Ty použijte v jemném hnědém odstínu a pokud jste odvážnější, nebojte malinko přidat i stíny v barvě rtěnky, ale jen velmi lehce. Černou zhušťující řasenkou dobře naličte horní i dolní řasy a upravte i speciální tužkou obočí.

Krok č. 4: luxusní rty

Jenna nádherně sladila odstín rtěnky se svými šaty. Temně vínově červená je velmi sexy, zvlášť v krémové textuře. Abyste dosáhla požadovaného efektu, nanášejte rtěnku na rty štětečkem, snadno tak vymalujete jejich tvar i bez konturovací tužky.

Krok č. 5: závěrečný finiš

Na líčka použijte vínovou tvářenku a nakonec celý obličej zafixujte speciálním sprejem, díky kterému vaše líčení bude bezchybné i po několik hodin.