23. ledna 2018
Řada modelek, hereckých či pěveckých hvězd už prozradila, jakou kosmetiku používají a jak se udržují stále tak krásné. Obvykle přísahají na rozličné luxusní krémy a speciální přípravky... K oblíbeným kosmetickým značkám americké herečky Meghan Markleové ale patří třeba Nivea!

Skutečně, k jejím nejoblíbenějším kosmetickým přípravkům patří NIVEA Zpevňující tělové mléko Q10. Jak Meghan prozradila, používá Niveu už od dob školní docházky, a proč ji má tak ráda?

„Používám toto tělové mléko pravidelně, je to vážně moje nejoblíbenější mléko na trhu, je cenově dostupné, pokožce dodává příjemný pocit a udržuje ji krásnou.“

A co dalšího Meghan pro krásu doporučuje?

Hodně vody
Dostatek vody je pro krásu nejdůležitější. Voda totiž hodně ovlivňuje, jak vypadáme.

Úsměv
Je to jednoduché… každý vypadá hezčí, když se usmívá.

Odpočinek pro pleť
Zkuste ve volných dnech nechat pleť odpočívat a make-up nepoužívejte. Meghan se přiznala, že vzhledem k tomu, že v práci nosí hodně make-upu, jakmile má volno, nepoužívá ho moc ráda. Stačí jí hydratační krém a trochu zvýraznit lícní kosti…

Oblíbená vůně
Meghan má vůně moc ráda a nikdy bez nich z domu neodejde. Pokud na ně zapomene, vrátí se. Střídá několik vůní: Oribe Côte d’Azur, Wild Bluebell a Wood Sage & Sea Salt od Jo Malone.