3. října 2018
Pokud se do nějakého toho luxusnějšího kousku vyplatí investovat každou sezonu, tak určitě do kabelky. Z trendy supernov se totiž pravidelně stávají evergreeny, jež vám v šatníku vydrží spoustu let. Které frčí právě teď?

Hurá na shopping!

Shopper ve velikosti XXL můžete – a vlastně musíte – nosit kamkoliv, jen ne na nákupy. Že ho rtěnkou, diářem a mobilem tak úplně nenaplníte? Jedině dobře. Jde o styl, ne o zavazadlo. Na velikosti zase jednou záleží!

Zaválejte s válcem

Že se móda jen cyklicky opakuje a nic nového už nikdo nevymyslí? Válcovité kabelky, hit letošního podzimu, jsou zářným důkazem opaku. Malé ošperkují šaty do společnosti, do větších se vám vejde všechno, co potřebujete na každý den.

Podzim s kovbojem

Westernový trend je pořád stejně silný jako v létě, a to i v oblasti doplňků. Cokoliv má třásně nebo vypadá jako chlebník tuláka ze Santa Fe, berte! Noste ale jen jako koření ke stylově odlišným, sofistikovaným outfitům.

Šperk na rameno

Nic proti minimalismu, ale pravidlo, že méně znamená více, na síle pomalu ztrácí. Je jen na vás, jestli zlatem, stříbrem a drahými kameny vyšívané psaníčko vyzkoušíte coby protiklad k džínám a trenčkotu nebo pomyslnou třešničku na dortu za brokátovými šaty. Vše je dovoleno.