26. září 2017
Zrodila se nová soutěž krásy pro dívky od 17 do 27 let, která klade důraz nejen na vzhled, ale především na osobní kouzlo a inteligenci!

Tváře dívek, které se do ní přihlásí, se objeví v tradičních i nových médiích. Pro ty nejúspěšnější je navíc připravena výhra nebo kontrakt na natáčení reklamy. Hlavní cena je 100 tisíc korun.

Termíny casting a další podrobnosti se dozvíte na www.missczechprestige.cz

ZDEŇKA KOLÁŘOVÁ

Miss Czech Prestige 2016

Studentka práv, která úspěšně odstartovala modelingovou kariéru.

POUHÁ KRÁSA NESTAČÍ!

Zářivá pleť, zdravé vlasy, inteligence a reprezentativní vystupování. To všechno se určitě hodí, ale pokud oplýváte i zvláštním kouzlem osobnosti, přihlaste se do Miss Czech Prestige. Unikátní soutěž, ve které zaujmete svou bezprostředností, je tady!

Zdeňka je už její součástí. Budete ji následovat?

Tajemství sametové pleti:

1. Mazat!

Vybírejte si vhodné kosmetické přípravky a nezapomínejte je pravidelně používat. Že nemáte čas? Na promazání pokožky třeba po sprše nebo po koupeli potřebujete jen pět minut. Odměnou vám bude zářivá a hebká pokožka!

2. Masáž

Dopřejte si alespoň jednou za měsíc masáž celého těla. Zlepšuje krevní oběh, uklidňuje nervová zakončení a snižuje stres.

3. Životospráva

Ale pozor, jenom mazat a nechat se sem tam namasírovat nestačí. Hlídejte si i to, co jíte. Strava by přitom měla vyvážená a bohatá na a vitaminy. K tomu režim, samozřejmě!

BEAUTY TIP ZDEŇKY

„Nedám dopustit na tělové oleje, v zimě moji pleť hýčkají, zatímco v létě vypadají na odhalených nohou v sukni sexy!“

Mějte krásnější a zdravější pleť. Hned teď!

Krásná a mladá chce být každá žena. Dopřejte své pleti koncentrovanou přírodní péči a těšte se z okamžitě krásnější pokožky.

BigBao bio baobabový olej je revoluční novinka v péči o pleť se 100% koncentrací účinné látky. Vaše pleť bude okamžitě krásnější a zářivější. Obsažený baobabový olej má na pokožku přímo zázračné účinky. Výrazně ji regeneruje, eliminuje známky stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linky, dodává jí pružnost a hydrataci. BigBao obsahuje baobabový olej v nejvyšší certifikované bio kvalitě. Olej je lisován za studena z baobabových semen, která se sklízejí bez jakéhokoliv poškození krásných baobabových stromů.

Chcete i vy své pokožce dopřát luxusní péči?

Zaregistrujte se na stránkách prestige.jenprozeny.cz, a získejte BigBao bio baobabový olej zdarma!