26. prosince 2017
Jasně, francouzská modelka je zpátky, ale v mnohem odvážnější podobě než kdy dřív! Pohrajte si se svými nehty, vyzývá armáda módních návrhářů.

1. Příprava

Svoji drápkovou proměnu odstartujte podkladovým nátěrem. Proč? Protože základní nátěr srovná nesrovnalosti nehtů a ještě zabrání vpití barvy.

2. Volba barev, materiálu a efektů

Vsaďte na kontrastní odstíny (temné barvy spolu s křídově bílou, jež vyznává britská ikona Vivienne Westwood). Kombinujte textury – například třpytivý bronz s neutrálními krémovými tóny. Anebo si pořiďte netradiční ornamenty či závoj třpytek na konečcích (tenhle efekt okouzlil i japonského návrháře Tadashi Shojiho).

3. Kouzlo přesné linie

Místo chmýří zabudovaného ve víčku laku na nehty se raději spolehněte na pevný kartáček určený na nail art.
A pokud nemáte jistou ruku, vytyčte si pole působnosti izolepou, kterou po lakování jednoduše odtrhnete.

4. Minimalistické trendy

Nemusíte se držet klasického zdobení špiček drápků. Nehet můžete zkrášlovat třeba už od jeho poloviny (přesně tohle aplikovala na svých modelkách Tanya Taylor) anebo vytvářet zkosené plochy napříč drápkem (inspirujte se přehlídkou Jenny Packham).

5. Pojištěné finále

Každou manikúru vždy zpečeťte svrchním nátěrem. Své nehtové nádheře prodloužíte život!

TIP: Zaostřené pohledy přitáhnete, pokud překročíte plochu drápku a stříbrným fixem si odvážně vymalujete půlměsíce pod lůžkem. Vzor? Nehty modelek z přehlídky Američana Bradona McDonalda.