19. září 2018
Hollywoodská herečka nepatří mezi prvoplánové krasavice. Stejně si ale vždy při pohledu na ni musíme položit otázku: Jak to dělá, že v 54 letech vypadá tak fantasticky?

Jak na to?

Sandra je důkazem, že ani po padesátce nemusíte mít pleť samou vrásku. Ano, hollywoodské hvězdy asi nevsázejí jenom na krémy a péči, ale Sandra to dělá tak, že vypadá přirozeně. Každopádně vy místo zásahu chirurga použijte jako podklad liftingový krém.

Po jeho vstřebání sáhněte po liftingovém make-upu. Krásně pleť vypne a vyhladí. K aplikaci použijte štětec, se kterým snadno zvládnete přirozeně vymalovat i přechody líčidla na krku a u uší. Nesmí být prostě poznat, že na sobě nějaký make-up máte. Pod oči a na nosoretní rýhy prsty vklepejte do ztracena rozjasňující korektor.

Líčka osvěžte vínovou tvářenkou – ideálně mastnou, krémovou, která bude vypadat přirozeně a nebude pleť vysušovat. Skvěle ji do pleti vklepejte prsty.

Na oči použijte podkladovou bázi. Díky ní budou stíny a líčidla lépe držet, nebudou ulpívat ve vráskách a líčení vydrží až do večera. Krásně pohled „otevřou“ zlaté oční stíny, jejichž barva může jít od žlutého zlata až po růžové. Zde se nebojte ani perleti. Krásně působí krémové oční stíny, u kterých lépe vynikne kovový lesk. Tmavě hnědým očním stínem zvýrazněte linii okolo horních a dolních řas a pak si opravdu výrazně namalujte řasy černou řasenkou.

Tužkou na obočí domalujte tvar obočí a na závěr štětečkem na rty zvýrazněte rty červeno-vínovým odstínem krémové rtěnky. Je ideální na nacházející podzim a nádherně rozjasní celý obličej.