29. srpna 2018
Filmovou star se díky Hvězdným válkám stala už ve třinácti letech, ale to nic nemění na její přirozené kráse. Jak se slavnostně nalíčit jako ona?

Matný základ:

Klasické líčení, které se hodí na slavnostní příležitosti, je založené na matné pleti. Pokud volíte make-up se sametovým finišem, velmi dbejte na předchozí hydrataci pleti, nejlépe se silným hydratačním sérem a pak lehkým denním krémem. Buďte pečlivá při aplikaci make-upu, aby byl rozetřený rovnoměrně a do ztracena. Ideální je k tomu vejčitá houbička, například Beauty Blender, se kterou líčidlo nanesete i do méně přístupných míst pod očima a okolo nosu.

Kouřové oči:

K Nataliiným hnědým očím skvěle ladí tmavě hnědé, perleťové oční stíny spolu s tmavě hnědou tužkou. Nejprve oči orámujte linkou, pak naneste stíny a jemně je štětečkem rozmažte. Pro slavnostnější efekt si nalepte umělé řasy. Obočí vystínujte v jeho přirozeném tvaru hnědým stínem z paletky na obočí. Můžete použít i šablonu, která bývá součástí některých balení.

Rty v barvě růží:

Jemně růžová rtěnka s krémovou texturou a jemným dotekem perleti celé líčení zjemní a projasní. Konturovací tužku použijte, ale transparentní, aby nebyla vidět, ale aby se barva nerozpíjela. Růžová sluší všem a také opticky omlazuje.