28. listopadu 2018
Pro americkou herečku jsou typické blond krátké vlasy a pyšní se i nádhernou pletí. Proto si může dovolit svěží, minimalistické líčení. Zkuste ho jako ona!

Trendem v péči o pleť je „Glass skin“ – nebo-li skleněná pleť. Vypadá přesně tak, jako u Michelle – je čistá, zářivá a jemně lesklá. Její kouzlo tkví v několika krokovém čištění, hydrataci a další péči. Vy si nejprve zjemněte a rozjasněte pleť peelingem, pak obličej osvěžte minerální vodou ve spreji. Dalším krokem je hydratační sérum a nakonec pár kapek pečujícího oleje. Nezapomeňte ani na oční krém a před líčením vše nechejte aspoň 10 minut vsáknout.

Rozjasněte pleť

Pak aplikujte bázi pod make-up. Vyhladí pleť i póry, sjednotí odstín a lépe bude držet make-up. Potí houbičkou na make-up zapracujte do pleti make-up. Nejlepší je takový, který má „vodní“ texturu – tedy velmi tekutou, která dokonale splyne s pletí. Pak jde na řadu tekutý rozjasňovač. Naneste ho houbičkou nad lícní kosti, pod obočí a na hranu nosu.

Zvýrazněte řasy a obočí

Michelle nemá téměř vůbec namalované oči, pouze má nalíčené řasy. Volte takovou řasenku, která působí přirozeně a řasy neslepuje. Obočí pročešte tónovanou řasenkou na obočí. Zvýrazní jeho barvu a také zafixuje jeho tvar.

Volte „meruňkové“ oči a tváře

Nic nedokáže tak rozjasnit a opticky omladit obličej, jako jemně oranžovo-růžová barva. Použijte ji na tváře i na rty. Ideální je k tomu krémové multilíčidlo, které je jako přirozená tvářenka a také místo rtěnky. Bude to vypadat krásně, když obojí bude sladěné ve stejném odstínu.