6. dubna 2018
Americkou herečku zanedlouho čeká královská svatba s princem Harrym. I v Anglii oslňuje svým exotickým vzhledem a vytříbeným stylem. Naličte se jako ona:

Sjednocení:

Budoucí členka královské rodiny vsází na bezchybnou, matnou pleť. Sjednoťte ji i vy například kompaktním rozjasňujícím make-upem. Vypadá sice na první pohled jako pudr, ale při nanesení houbičkou na pleť sjednotí její barvu, rozjasní ji a dodá ji sametový finiš.

Rozjasnění:

Celému líčení dodává šťavnatý vzhled tvářenka. Na matnou pleť doporučujeme použít pudrovou tvářenku v  přirozeném, teplém odstínu, kterou naneste směrem ke spánkům širokým štětcem. Dávejte si pozor, aby barva s pletí jakoby splynula, tzn. neviděly vidět ostré přechody barvy.

Oči hrají prim:

Nejvýraznější z celého make-upu jsou Meghaniny oči, které jsou přirozenou variantou na kouřové líčení. Nejprve použijte tmavě hnědou tužku, kterou veďte linku po okraji dolních i spodních řas. Na horní víčko naneste tmavě hnědý stín a doplňte ho hnědou řasenkou.

Nenápadné rty:

Rty jsou ve šťavnatém, jemně růžovém odstínu rtěnky, který má opět matnou texturu. Rtěnku nanášejte bez konturovací tužky, bude to působit svěže a přirozeněji.