2. ledna 2019
Nevíte, jak nosit hit letošní sezóny - třpytky? Inspirujte se charizmatickou herečkou, jejíž styl vypadá naprosto luxusně!

Třpytky v někom můžou vzbuzovat pocit, že působí diskotékově a lacině. Jenže záleží na tom, jaké si vyberete a jak je použijete. Právě Kristen je zkombinovala s kouřovým líčením tak, že tento styl vypadá dokonale, luxusně a také svátečně. Přesně to, co se hodí na oslavu příchodu nového roku nebo na blíží se plesovou sezónu.

Jak na to?

Veškeré líčení, kromě výrazných očí a obočí je nenápadné, tzv. nude. Po sjednocení pleti make-upem a zakrytí nedostatků plet a kruhů pod očima korektorem, naneste na oční víčka podkladovou bázi pod oční stíny. Je velmi důležitá, protože na ni přijde spousta líčidel, které musí vydržet a nestírat se.

Pak si okolo celého oka veďte černou oční linku s pomocí černé mastné tužky. Pak použijte černý oční stín a pomocí štětečku linky a stíny rozmažte do ztracena tak, aby se prolínaly, u linie řas byla barva nejtmavší a směrem dále bledla. Pak si vezměte holografické nebo stříbrné třpytky, které s pomocí speciálního lepidla a štětečku na stíny aplikujte k vnitřním koutkům. Opticky to krásně zvětší oči a otevře pohled. Vše zakončete aplikací černé řasenky s efektem umělých řas.

K takto výrazným očím je potřeba i výrazné obočí. Jeho tvar i barvu vymalujte paletkou na obočí. Odstín by se měl blížit barvě vašich vlasů. Když je světlá, nemělo by být obočí příliš černé, ale spíše světle hnědé. Brunetky, stejně jako Kristen, si mohou dovolit tmavší barvu.