23. května 2018
Profesionální celebrita má líčení v malíčku - její contouringové tutoriály napodobují ženy na celém světě. Zkuste se nalíčit jako ona i vy!

Toto výrazné líčení oceníte, pokud se chystáte na do společnosti, na party nebo na večírek. Vynikne totiž spíše při umělém osvětlení. Na denní nošení by bylo příliš násilné. Dokonale bude ladit s dohladka vyčesanými vlasy a „malými černými“ šaty.

Make-up:

Nejprve pleť ošetřete hydratačním krémem. Pak několik minut počkejte, až se vstřebá a teprve pak začněte s líčením. Nejprve na celý obličej naneste krycí make-up, který však působí přirozeným dojmem, ne jako maska. Po make-upu začněte obličej konturovat. Ideální je začít s konturovací paletkou nebo konturovací tužkou, která má dva odstíny – světlý a tmavý. Pod oči, na nosoretní linky a mezi obočí použijte nejsvětlejší barvu. Pak vezměte tmavý odstín na naneste ho na boční strany vertikální linie nosu. Tím se opticky zúží. Tmavou barvu naneste i na lícní kosti, krásně je tím „vytvarujete“ a zvýrazníte. Můžete ho nanést také na čelo, ke kontuře vlasů. Vše pak rozmažte prsty do ztracena nebo k tomu použijte houbičku Beauty blender. Nakonec celé líčení zafixujte transparentním pudrem.

Oči:

Na pohyblivé horní víčko aplikujte bronzový pudrový oční stíny a černým mastným stínem v tužce vymalujte linie okolo horních řas a hlavně dolní a boční linky protáhněte směrem nahoru. Neneste několik vrstev černé prodlužující řasenky.

Obočí:

Tužkou na obočí vymalujte jeho tvar a pročeste ho hnědou řasenkou na obočí, která ho zvýrazní a zafixujte chloupky.

Rty:

Nakonec použijte matnou rtěnku v nenápadném, nude odstínu.