16. srpna 2018
I když na to americká herečka a bývalá manželka Toma Cruise nevypadá, letos oslaví čtyřicátiny. Zkuste její svěží líčení, které se hodí na léto:

Katie zvolila líčení, které ladí k jejím romantickým, květinovým šatům. Nude základ doplňují oči laděné do zelena a nenápadné matné rty.

Jak na to?

Tvář:

Aby byla pleť sjednocená, svěží a zářivá a aby základ nepůsobil těžce a přemalovaně, zvolte rozjasňující tekutý make-up. Ideální je takový, který splyne s pletí a vypadá jako druhá kůže. Nanášejte ho proto konečky prstů od středu obličeje do stran a nezapomeňte ani na hranu čelisti a na krk. Prsty bázi do pleti vpracujte, aby nebyla vidět.

Oči:

Základem celého líčení očí je tmavě zelené nebo ametystová oční tužka.Vynikající k tomuto líčení jsou také automatické tužky, které nemusíte strouhat, protože k tomuto líčení nepotřebujete ostrou špičku tužky. Linku veďte okolo celého oka, těsně nad řasami a pod spodními řasami. Pak linku štětečkem nebo pěnovým aplikátorem jemně rozmažte, aby linka nebyla ostrá, ale přirozená. Líčení očí zakončete černou řasenkou.