5. září 2018
Má-li žena to štěstí, že s věkem krásní, potřebuje čím dál méně make-upu. Stejně jako herečka Demi Moore, která snad zastavila čas. Inspirujte se jejím přirozeným lookem!

Bezchybná pleť

Pokud je vám víc než čtyřicet, nedělejte kompromisy a kupujte si jen velmi kvalitní přípravky. Jednou z nejdůležitějších věcí je make-up. Měl by jemně krýt, sjednocovat, nezůstávat ve vráskách, rozjasňovat a působit přirozeně – přesně tak, jako vypadá na této fotografii Demi. Pro co nejpřirozenější nanesení použijte navlhčenou houbičku, jako to dělají profesionální vizážisté, a make-up rozetřete do ztracena. Stejnou houbičkou můžete i do tváří vklepat trochu krémové tvářenky – ideální je růžová barva, která opticky omlazuje.

Přirozené oči

Hnědé oční stíny jsou evergreenem a nádherně se hodí k hnědým Demiiným duhovkám. Aplikujte je na horní pohyblivé víčko a u dolních řas si udělejte jemnou linku hnědou tužkou. Nesmí být ostrá, proto ji klidně rozmažte např. vatovou tyčinkou. Pohled rozzáříte, když do vnitřních koutků očí aplikujte zlatý oční stín. Vše zakončete černou prodlužující řasenkou. Obočí zafixujte hnědým gelem, který dodá barvu i skvěle udrží jeho tvar.

Šťavnaté rty

Demi sice použila červenou transparentní rtěnku, ale všimněte si, jak ji nanesla bez ostrých kontur. Vy to můžete udělat také tak, že rtěnku přenesete na rty prstem, jemným vklepáváním barvy. Vypadá to krásně a přirozeně.