14. července 2018
Jak získat smyslný, uhrančivý pohled jako brazilská modelka a hvězda přehlídek Victoria's Secret?

Make-up

Protože je Alessandra sama o sobě dost výrazná a exotická, její líčení je jednoduché a minimalistické. Pleť stačí rozjasnit a sjednotit BB krémem. Je transparentní, takže pleť pod ním bude vypadat svěže a tento typ podkladu se hodí na léto, kdy je pleť opálená. Pokud je však vaše pleť starší, před aplikací BB krému nejprve liftingové sérum, které ji vyhladí a udělá skvělý podklad. Na tváře použijte oranžovou tvářenku. Skvěle bude ladit s pletí.

Oči

Jsou na celém líčením nejvýraznější, přesto je jejich líčení velmi jednoduché. Postačí k vám k tomu černá tužka na oči s měkkou tuhou. Tužkou vymalujte obrys oka – linku veďte těsně u horních řas a do vnitřních koutků očí. Aby černá linka nebyla příliš „tvrdá“ můžete ji štětečkem nebo aplikátorem očních stínů jemně rozetřít do ztracena. Řasy pak hojně, v několika vrstvách, namalujte černou řasenkou s efektem umělých řas.

Obočí

Zvýrazněte a zafixujte tmavě hnědým gelem na obočí, který dodá nejen barvu, ale pročesáním také udrží chloupky v pěkně upraveném tvaru.

Rty

Tvar rtů vymalujte krémovým leskem na rty v růžovo-oranžovém odstínu. Budou vypadat šťavnatě a získají také opticky větší plnost a objem.