16. června 2018
Dost už bylo trendu matných rtů! Lesklý finiš je zpět, a čím zářivější tím lepší! Vyzkoušejte znovuobjevený trend lesklých rtů na vlastní kůži.

Lesklé rtěnky a barvy mají jednu velkou výhodu, a to že díky nim působí rty větším a šťavnatějším dojmem, a vy tak můžete konečně upustit od osvědčené praktiky přetahování linie rtů za pomoci konturky. I když tento trik celkem spolehlivě funguje, bohužel musíme přiznat, že výsledek není při pohledu zblízka tak dokonalý a už vůbec ne přirozený. Aplikace lesklých rtěnek je také mnohem jednodušší, protože díky mastnějšímu složení není problém je z okolí rtů odstranit, pokud se vám podaří přetáhnout.

Vyzkoušejte L’Oréal Paris Color Riche Shine Lipstick

Lesklé rtěnky se hodí ke každému líčení, stejně jako matné, důležitý je však výběr odstínu. Už dávno neplatí, že lesklý finiš mají pouze rtěnky v přirozených odstínech. Nyní můžete vyzkoušet i krásně výrazné barvy na rty s lesklým finišem, které v sobě spojují bohatou pigmentaci a krémové dlouhotrvající složení.

Tip: Maybelline NY Vivid Hot Lacquer

Na druhou stranu i bezbarvý lesk může skvěle doplnit vaše líčení. Naneste ho na vaši oblíbenou matnou rtěnku a rázem budete mít na rtech příjemnější pocit. Pokud chcete následovat trendy přehlídkových mol, můžete lesk nanést na oční víčka (klidně navrch stínů) nebo na lícní kosti. Dosáhnete tak mladistvého svěžího looku.