25. října 2017
Značka L’Oréal Professionnel uvedla na trh nové odstíny barev na vlasy INOA, na kterých spolupracovala s módní návrhářkou Vanessou Bruno . Výsledkem jsou krásné zemité tóny inspirované podzimní přírodou. Nejúžasněji barvy vyzní, když budou aplikovány pomocí speciálních technik. A o jaké inovativní procesy se jedná?

#ROOTSHADOW

Technika, která využívá jemného přechodu mezi tmavými kořínky a prosvětlenými délkami. Inspirací může být právě modelka Hailey Baldwin se svými blond vlasy a tmavšími odrosty. A jaký tedy čekejte výsledek?

  • Extra jemný barevný přechod mezi kořínky a délkami
  • Sofistikovaný a nositelný look
  • Přirozená blond
  • Dlouhodobá balayage
  • Trendy barevný efekt

#TIGEREYE

Technika #TIGEREYE znamená probarvení brunetek pomocí metody balayage v délkách vlasů inspirované stejnojmenným polodrahokamem tygří oko. Krásné efekty, textura a dimenze ve vlasech v karamelových odstínech perfektně sednou tmavě čokoládovým odstínům. Typickou představitelkou tohoto trendu je brazilská modelka Gizele Oliveira, tvář L’Oréal Professionnel. Těšte se na:

  • Rafinované prosvětlení
  • Přírodní, teplé odstíny
  • Nositelné a jemné efekty
  • Rozzáření vlasů

A jak se návrhářce Vanesse Bruno spolupracovalo se značkou L’Oréal Professionnel?

Je pro vás důležitá barva vlasů?

Jako módní návrhářka ji považuji za opravdu důležitou. Cítím, že barva vlasů určuje celou naši osobnost.

Jak se Vám líbilo tvořit novou kolekci INOA s L’Oréal Professionnel?

Líbilo! Bylo velmi vzrušující vytvářet tuto kolekci. Vlasy jsou klíčové pro celkový vzhled ženy, takže jsem skutečně hodně přemýšlela o tom, jaké jsou nejjemnější a zároveň módní barvy, které bych chtěla nosit i já sama.

Proč INOA? Máte nějakou určitou náklonnost k těmto barvám?

Ano! INOA byla první kolekce barev na vlasy bez amoniaku. Kromě toho má kolekce INOA a její paleta barev mnoho společného s mou filosofií a co mě osobně vede k práci v módě. Nelíbí se mi to, co vypadá falešně, a INOA je především o odhalení ženské přirozené krásy – bez zbytečně přehnaných úprav. Navíc jsou odstíny barev velmi moderní, jemné a odráží určitou živost.

Sledujte Vanessu Bruno na Instagramu @vanessabrunoparis.

Vyzkoušejte tyto techniky a barvy INOA. Zajděte do některého ze salonů L’Oréal Professionnel, jejich seznam najdete zde.