7. září 2017
Jaká je nová kolekce salonu Fabio Salsa? Žhavá měděná, kombinovaná blond nebo výrazná kaštanová, vlasy jsou texturizované, kudrnaté nebo vyhlazené.

Geometrické střihy dávají vyniknout sestříhaným liniím, plným ofinám, které zvýrazňují pohled očí, podstřihnutí vlasů na stranách zase zdůrazňuje objem vlasů.

Hlavním highlightem kolekce je mikádo ve stylu 60. let, ale v aktuálním moderním vzhledu – vrací se husté a plné ofiny stříhané v úrovni kořene nosu. Na krku jsou vlasy podstřihnuté, tedy vespod kratší než ty, které je překrývají, což umožňuje znásobit objem a dodat střihu to správné nadzvednutí na krku. Tahle technika střihu vytváří kontrast mezi retro stylem mikáda a jeho moderním pojetím, které je v pohybu a odlehčené.

Sytou a zářivě měděný odstín vlasy získaly díky lehce vytónované barvě, která vytváří hloubku a reliéf střihu. Vlasy jsou u kořínků lehce natupírované, což dodává finálnímu účesu nadýchaný a zaoblený tvar, zešikmená linie střihu na krku zase dělá krásný ženský profil.

Střih lze upravit do mnoha variant, například prameny upravit pomocí pudru, celkově protřepat v polodélkách a koncích, ofinu použít jako patku na straně, která zdůrazní pohled očí. Střih lze také upravit pomocí žehličky dohladka, prameny okolo obličeje umístit za uši. Střih vypadá výborně i po přirozeném usušení vlasů s nanesením stylingového mléka.