22. listopadu 2018
Cool design, který ale respektuje aktuální trendy. Není až příliš odvážný, ale v žádném případě usedlý. To jsou dámské hodinky značky Rebecca Minkoff, které nyní nově nabízejí Klenoty Aurum.

Jejich základem vždy bývá velmi jednoduchý, minimalistický ciferník. Díky němu si pak mohou dovolit výraznější řemínek. Někdy je kovový řemínek zdobený malým kovovým cvočkem, který celkovému designu dodává zdravou porci rebelství. K dostání přitom jsou ve všech barvách kovu, v klasicky zlaté i stříbrné, ale i v růžové či černé.

V nabídce jsou i hodinky s jednoduchým koženým řemínkem, případně zdobeným kovovými cvočky. Velmi efektní, elegantní, ale zároveň moderní jsou hodinky s úzkým dvojitým řemínkem z hnědé kůže. Pokud jemný styl není pro vás, budou se vám líbit hodinky, které mají místo řemínku masivní řetěz.

Rebecca Minkoff je americká módní designérka, která svoji stejnojmennou značku založila roku 2001. Začínala u triček, poté navrhla kolekci pěti základních kusů do šatníku, ale brzy se její brand rozrostl a začal kromě oblečení nabízet také boty, kabelky a spoustu doplňků. Na jaře roku 2017 pak představila také svoji první kolekci hodinek s jemným, ale patrným odkazem na svůj oblíbený rock & roll.

Nenechte si ujít tyto elegantní dámské hodinky REBECCA MINKOFF. Stříbrný číselník oživují pozlacené detaily, které ladí s pouzdrem ve stejném odstínu. Model dokresluje hnědý kožený tah s módním prošíváním.  Cena 2970 Kč
www.klenotyaurum.cz

Stylové dámské hodinky REBECCA MINKOFF potěší každou ženu. Tento decentní model z ušlechtilé oceli je zahalený do elegantní stříbrné barvy, jež se hodí ke každému outfitu. Vyzkoušejte, jak budou slušet právě Vám! Cena 2970 Kč.
www.klenotyaurum.cz

Svezte se na vlně luxusu s těmito dámskými hodinkami značky REBECCA MINKOFF. Tento decentní model z ušlechtilé oceli je zahalený do elegantní růžově zlaté barvy, jež se bude na Vašem zápěstí vyjímat! Cena 3870 Kč
www.klenotyaurum.cz

Dodejte Vašemu outfitu nový rozměr s těmito pozlacenými dámskými hodinkami REBECCA MINKOFF. Modelu dominuje náramek v podobě řetězu. Hranaté pouzdro podtrhuje moderní ladění tohoto fashion doplňku. Cena 7170 Kč
www.klenotyaurum.cz