25. července 2018
Pokud si vyberete správnou voděodolnou řasenku, stane se vaší nejlepší kamarádkou při mnoha příležitostech. U moře, na svatbě nebo při sportovních aktivitách – voděodolná řasenka se hodí všude, kde mohou oči přijít do kontaktu s vodou, slzami (štěstí samozřejmě!) nebo potem.

Voděodolné řasenky vypadají stejně jako klasické, rozdíl je pouze v jejich složení. Obsahují látky, které se nerozpouští a nerozmazávají při kontaktu s vodou. Při výběru řasenky je tedy zásadní tvar kartáčku. Každé ženě vyhovuje jiný – přírodní nebo umělé štětiny? Menší nebo větší? Do špičky nebo kulatý?

Vyberte si řasenku, která vám vykouzlí pohled přesně podle vašich představ. Ať už toužíte po objemu, zvýraznění nebo optickému prodloužení řas, s voděodolnou řasenkou to nebude žádný problém! Zamilujete si ji, i pokud si řasy natáčíte kleštičkami, ale máte problém s udržením tvaru. Díky odolnému složení voděodolná řasenka drží tvar řas mnohem lépe než klasická.

TIP: Vyzkoušejte novou dvoufázovou řasenku pro extrémní efekt prodloužených a oslnivých řas. Kromě toho že je voděodolná obsahuje také vlákna, které viditelně prodlouží jednotlivé řasy.