1. října 2018
Intenzivní barvy a odvážné obrazy, zvířecí motivy, cvoky a řetězy na kabelkách, boty se zajímavou konstrukcí a podpatky – to jsou jen některé z vedoucích módních trendů, kterými se inspirovali tvůrci kolekce Kazar ve svých projektech.

V letošní podzimní sezoně se zajisté nebudete nudit. Na molech se během týdnů módy po celém světě opakují velmi expresivní motivy: tištěné vzory inspirované flórou a faunou, kovové ozdoby dodávající charakter, třpytivé materiály, nebo nová interpretace klasických prvků šatníku.

MUST HAVE letošního podzimu

Podzim je období, kdy můžete realizovat svůj smysl pro styling. Nová kolekce Kazar vám nabízí vše, co budete letos potřebovat.

Barva
V nové kolekci Kazar najdete velmi ženskou vínovou, žlutou, vedle níž nelze projít lhostejně, a odstíny modré v matné i lesklé verzi.

Materiál
Kromě barvy hrají klíčovou roli i materiály. Lakovaná kůže je v této sezóně hlubší, ukrývajíc pod lesklou vrstvou metalizovanou texturu v tmavě modrém nebo vínovém odstínu. Hadovitý vzor v intenzivním odstínu žlutého nebo matného zlata dodá každé stylizaci osobitý charakter. Holografické zlato vytlačené geometrickými motivy na povrchu upoutá pozornost.

Kolekce je k dispozici butiku Kazar v Centru Chodov v Praze, v zahraničních obchodech a internetovém obchodě www.kazar.com.

Podívejte se na podzimní Lookbook, plný inspirací na nadcházející měsíce, do nějž zhotovila fotografie Ina Lekiewicz.