14. září 2017
Své drobné vady na kráse vidíte beztak jenom vy sama. Pokud vám ale vadí, těmito chytrými tahy je vyzmizíkujete.

Široký nos

Maskujte: Snadno na něj vyzrajete pomocí rozjasňovače a tmavšího korektoru. Nejdřív veďte tenkou čáru rozjasňujícím líčidlem od kořene nosu až k jeho špičce a jemně ji rozetřete. Po stranách nos naopak vymalujte o něco tmavším korektorem, než je váš odstín pleti. Díky tomuto jednoduchému triku se během pár chvil stanete majitelkou příkladného nosíku.

Malé oči

Maskujte: Vyhýbejte se širokým černým linkám a tmavým stínům bez lesku. Nevýrazný pohled nejlépe rozjasní světlejší perleťová líčidla. Horní víčko vymalujte stínem až pod obočí a do vnitřního koutku oka naneste rozjasňujícího líčidla o něco více – vaše kukadla se tak opticky rozevřou. Namísto tmavých linek použijte bílou tužku, kterou obkreslete dolní i horní víčko. Na závěr nadzvedněte řasy kleštičkami a zvýrazněte je dvěma vrstvami zhušťující řasenky.

Červené tváře

Maskujte: Jestliže vám ostré sluneční paprsky rozšířily žilky na obličeji a tváře máte protkané načervenalou pavučinou, pomůže vám zlatavá nebo bronzová tvářenka, která růžové skvrny přirozeně sjednotí s opálenou pletí.