4. prosince 2017
Spojení světové top modelky Gigi Hadid a kosmetické značky číslo jedna v Americe, Maybelline New York, přináší do našich drogerií něco nevídaného a jedinečného.

Řada produktů inspirovaná nejžhavějšími trendy ze Spojených států je perfektním vánočním dárkem pro každou ženu a dívku, která miluje make-up stejně jako Gigi, která není jen americkou top modelkou, múzou a inspirací mnoha žen a dívek po celém světě, ale také tvůrčí osobností, což potvrdila při tvorbě trendy kolekce Gigi x Maybelline.

Dvě tváře, dva looky

Někdy divoká, jindy okouzlující, vlídná a profesionální, uvolněná, ale pracovitá, milovnice sportů a zároveň udavačka módních trendů – přesně taková je Gigi Hadid. Právě proto, že v sobě dokáže úspěšně propojit dva protikladné elementy, vznikly dvě protikladné kolekce produktů.

West Coast Glow Collection, inspirovaná make-upem z červeného koberce, večerním líčením a nejnovějšími trendy hollywoodských hvězd.

East Coast Glam Collection, odrážející přirozenost, každodenní půvab a nadčasovou eleganci.

Kromě samotných produktů se Gigi podílela i na vývoji obalů, které působí trendy, čistě a luxusně. Jak sama říká: „Kdo by se nechtěl kochat pohledem na krásný make-up?“ Celá kolekce má matný obal v nude odstínu s duhovým logem, doplněný o podpis samotné Gigi. East Coast Glam kolekce je typická modrými, chladnějšími odlesky, vystihující atmosféru new yorských ulic, zlatavě třpytivé odstíny produktů z kolekce West Coast Glam vás přenesou do sluncem prozářené Kalifornie.

Každý z produktů má svůj příběh, Gigi se nechala inspirovat nejen svými přáteli, ale například také znamením zvěrokruhu. Sama nese znamení býka, anglicky Taurus, a právě proto pojmenovala svou typickou nude rtěnku Taura. Vyzkoušejte si na vlastní kůži příběhy ze života americké top modelky prostřednictvím jejích produktů a vykouzlete si jedinečný look.