1. září 2017
Výběr vhodných hodinek vyžaduje pečlivost a rozvahu. Rozhodování mezi vzhledem, cenou a prvním dojmem zamotá hlavu kdekomu. Nechte se rozmazlovat a udělejte si radost bez kompromisů.

Dnes je to téměř 130 let, co se značka Certina aktivně podílí na budoucnosti hodinářského umění. Neustálá technologická inovace, výjimečné hodinkové strojky a originální funkce jsou základní stavební kameny všech hodinek této značky.

Pokud si myslíte, že se jedná pouze o sportovní hodinky, nenechte se mýlit. Na své si přijdou i milovnice vyzrálého designu a luxusu. Precizní zpracování a nejkvalitnější materiály jsou samozřejmostí. Přidanou hodnotou dámských modelů jsou pečlivě vybrané barevné kombinace a elegantní skloubení funkčnosti s jemným elementem ženskosti.
I to jsou důvody, proč si švýcarskou značku hodinek Certina oblíbila například úspěšná moderátorka a modelka Monika Leová.

Pro milovnice individuality a nejpropracovanějších detailů současného hodinářského umění nabízí Certina produktovou řadu s názvem Urban. V těchto hodinkách tiká rytmus moderního a aktivního života. Nerezová ocel nebo titan a safírové sklíčko, které jen tak nepoškrábete, jsou samozřejmostí ve všech modelech. Koncept DS, který je zkonstruován pro vysokou odolnost hodinek, je technologickou chloubou značky Certina.

Pokud lpíte na tradici, ale přesto chcete vlastnit něco nadčasového, jsou pro vás hodinky z kolekce Heritage jako na míru. Na první pohled klasické modely s minimalistickými prvky odráží mnohaleté hodnoty švýcarského hodinářského designu. Elegantní propojení kořenů značky s dnešní dynamickou dobou je výsadou této řady.

Hodinky jsou odjakživa doplňkem, který umocňuje váš styl a postavení. Společně s Vámi reprezentují, poodhalují váš charakter a jsou navíc praktickým pomocníkem. Dejte okolí najevo, že vám na klenotu vašeho zápěstí skutečně záleží a sáhněte po řemeslně dokonalých hodinkách Certina.