22. listopadu 2018
I výběr vůně má svá pravidla. Musí se hodit k dané situaci. Víme, na co je která nejlepší!

Do práce

Vůně do práce by měla být svěží, dodat vám energii a nebýt příliš silná. Těžká, kořeněná vůně by mohla být obtížná pro vaše okolí, zvlášť, pokud pracujete v openspace, a také není vhodná ani na obchodní schůzky. Vůně do práce by měla působit nevtíravě a čistě. Volte buď koncentraci kolínské vody, nebo toaletní vodu. Může obsahovat jemné bílé kvítky a citrusy.

Na rande

Vůně je jako voňavý podpis, podle ní si vás partner zapamatuje. Proto nemusí být hned silná a výrazná, ale zase ne mdlá a tuctová. Měla by být rafinovaná a osobitá. Skvěle působí vůně, které obsahují pižmo, nebo-li mošus. Je to látka, která působí trošku jako feromony. Přitahuje druhé pohlaví a je sexy. Ideální koncentrace? Pokud s mužem nehodláte strávit noc, tak toaletní voda, pokud ano, tak parfemovaná voda nebo koncentrovaný parfém.

Na party

Tady se nebojte odvázat! Na party je většinou těžký vzduch a hodně lidí, takže se snesou i výrazné, těžší vůně. Budou skvěle ladit i k oblečení – k třpytkám, flitrům, k lesklým materiálům. Tady volte nejlépe čistý parfém – stačí ho jen jedna kapka na zápěstí, na krk a do vlasů. A budete za hvězdu – nebojte se koření a dřevin.

Na víkend

Vůně na víkend by měla relaxační a jemná, abyste mohla odpočívat a nabrat nové síly. Neměla by být silná, ale taková, která s vámi splyne a bude vaší součástí. Ideální jsou lehké květiny a také ovocné tóny, koncentrace toaletní vody. Pokud vyprchá, můžete ji během dne kdykoliv znovu aplikovat.