12. února 2019
Co bylo vidět Miláně na přehlídkových molech? Nahý svěží make-up, který podtrhuje krásu každé ženy a díky kterému budete dokonalá i vy. Tady je návod, jak na to:

Příprava

Nahé líčení dává vyniknout kráse pěstěné pleti. Hlavní roli tady hraje skvěle opečovaná a připravená pleť. Proto ji nejprve vyčistěte – například pleťovou vodou, a pak na ni zlehka nastříkejte obličejovou mlhu. Poté naneste pár kapek hydratačního séra a pak pleťový olejíček, který vykouzlí zářivou pleť . Nechejte vše pár minut vstřebat a zbytek nevstřebaných přípravků odsajte papírovým kapesníčkem. Pak nanesete podkladovou bázi, díky které zakryjete póry a opticky vyhladíte pleť a připravíte ji na další líčení.

Sjednocení

Naneste na pleť  velmi jemný make-up, který má tekutou konzistenci a přitom sjednocuje a zakrývá jemné nedokonalosti. Takové jsou nové typy make-upů, které se pleti přizpůsobí jako druhá kůže. Pak korektorem zakryjte kruhy pod očima a nedokonalosti. Klíčovým produktem v tomto líčení je tekutý rozjasňovač – krásně vynikne nad lícními kostmi nebo na špičce nosu.

Oči a rty

Na víčka aplikujte přirozeně béžový stín a hnědou řasenku, rty zvýrazněte nude leskem na rty.