4. prosince 2017
Vrásky jsou nechtěnou součástí života každé ženy. Není však pravda, že se proti nim v určitém věku nedá bojovat. Stačí, když budete své pleti věnovat péči, kterou si zaslouží, a vaše pokožka bude zářivá a krásná.

Vrásky a jemné linky – to jsou nejčastější známky stárnutí pokožky. Pleť vám tímto neúprosným způsobem chce naznačit, že už nejste nejmladší. Počet, hloubka i čas, kdy se vrásky objeví, jsou však otázkou především vašich zvyků a zlozvyků. Přinášíme vám proto rady, čeho se vyvarovat a na co naopak nezapomínat.

Nemžourat

Ke tvorbě vrásek je nejcitlivější jemná oblast okolo očí. Opakované pohyby v podobě mžourání do slunce tak snadno způsobí, že se na tomto místě vrásky vytvoří nebo dokonce prohloubí. Nikdy proto při slunečních dnech nezapomínejte na sluneční brýle. Ve dnech, kdy je slunce ostré příliš, pak namažte pokožku i ochranným krémem, díky němuž zabráníte vysušování pleti a ztrátě její pružnosti.

Kvalitní a dlouhý spánek

Spánek je nejlepší plastický chirurg! Během spánku se totiž obnovují kožní buňky a vaše pleť je tak zářivější a pevnější. Pokud je váš spánek krátký či nekvalitní, dochází k nadměrné produkci stresového hormonu kortizolu, který vaši pleť velice negativně ovlivňuje. Spěte proto alespoň 7 hodin denně a choďte do postele co nejdřív. To co naspíte před půlnocí, se totiž počítá dvojnásob.

Pečujte o svou pleť

Byla jste dříve zvyklá na to, že se o pleť nemusíte prakticky nijak starat? Po třicítce na to zapomeňte, protože bez důkladné péče o pokožku to prostě nepůjde. Každý večer si pečlivě ale zároveň opatrně odličte obličej a zvolte krém či olej, který zaručí pleti dostatečnou hydrataci.

Skvělým pomocníkem vám bude BigBao bio baobabový olej obsahující 100% koncentraci účinné látky, která má na pokožku přímo zázračné účinky. Bio baobabový olej pleť výrazně regeneruje, eliminuje známky stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linky, dodává pokožce pružnost a dokonale ji hydratuje. Vaše pleť bude po aplikaci okamžitě krásnější a zářivější.

Výsledek ze spotřebitelské studie z února 2017 potvrdil, že s produktem BigBao je spokojeno 95 % jeho uživatelek. Více o tomto zázraku přírody se dozvíte na www.bigbao.cz.