18. ledna 2019
Že jsou bronzové pudry jenom doménou léta? Přitom teď je využijete mnohem více!

Opálená pleť je krásná v každém ročním období. Ovšem teď v zimě, kdy je slunce pomálu, je bledá a vypadá až nezdravě. A právě v tom pomůžou bronzové pudry. Víme, jak je používat, aby opálení vypadalo přirozeně, zářivě a jako od pravých paprsků.

Důkladně vybírejte

Když je v létě kůže opálená a netrefíte se stoprocentně ve výběru odstínu bronzeru, není to žádná tragédie, protože na tmavším podkladu se některé nedostatky pudru ztratí. Ovšem teď není čas na hrdinství a chce to opravdu kvalitu a hlavně si vybrat ten správný odstín. Bronzer by měl být bez perleti a třpytek, barva by měla být neutrální – bez zabarvení do oranžova ani příliš hnědá. Sáhněte po osvědčených značkách, které fungují. Neexperimentujte a místo pěti levných bronzerů si raději pořiďte jeden kvalitní.

Jak na to

Pleť potřebuje sjednotit a mít určitý barevný základ – toho dosáhnete lehkým rozjasňujícím make-upem. Pak si vezměte široký pudr a zlehka celý obličej bronzerem poprašte: pudrujte od středu obličeje do stran a nezapomeňte ani na krk. Pozor ale na příliš intenzivní barvu! Raději zkuste pudrovat málo a postupně přidávat. Vždy si výsledek zkontrolujte na denním světle. Bronzer můžete použít i k optické modeláži obličeje – tmavší barvu můžete nanést pod lícní kosti nebo na spánky.

Mohlo by vás zajímat: Nejpřirozenější trend krásy roku 2019? Yoga skin!