9. září 2017
Hodina svižné chůze spálí 150 až 310 kalorií. Proto místo diet zkuste chodit a krásná postava na sebe nenechá dlouho čekat.

Jak mít krásnou postavu?

Změna je život! Místo trápení se dietami a hodinami ve fitku, zkuste chodit.

Motivace

O krásné postavě nemusíte jen snít, stačí, když budete chtít. A je známo, že když se chce, tak všechno jde. Chůze není rychlý, ale bezpečný postup, jak hubnout. Proto nechtějte zázraky na počkání a vytrvejte.

Čtěte také: Vyzkoušejte sexy sporty

V čem spočívá kouzlo chůze?

Aby tělo začalo spalovat, chce to procházku delší než půl hodiny. Tělo se nejprve musí zahřát, až potom začne sahat do svých tukových zásob. Pamatujte, že svaly jsou těžší než tuk. Proto se ručička váhy nemusí zpočátku hýbat podle vašeho očekávní.

Důležité je vytrvat. Kila nezmizí po třech procházkách. Když budete společně s pravidelnou chůzí rozumně jíst, uberete tuky, rychlé cukry a pečivo, bude to trvat asi měsíc a uvidíte, jak se rýsuje vaše krásná postava.

Chůze vám nepomáhá jen ke krásné postavě, ale také vám uleví psychicky. Když půjdete do práce pěšky, krásně se vám prokrví mozek, možná i vyřešíte problémy, se kterými jste si nevěděla rady a neměla jste čas nad nimi přemýšlet.