7. září 2017
Čeká vás vysněné rande a tápete, jaký účes zvolit? Pamatujte, že v jednoduchosti je krása!

A to blogerka Kristýna z dua World Needs Blondes moc dobře ví a tímto heslem se při výběru svých outfitů i hair stylingu pravidelně řídí.

To ale neznamená, že byste měla rezignovat na originalitu a nápaditost! Právě naopak – i looky složené z jednoduchých kousků a doplněné nenásilným líčení a nekomplikovaným účesem mohou odrážet vaši osobnost. A měly by! A to především v případě, že se chystáte na schůzku s panem božským.

Heslo tedy zní: nic nepřekombinujte, ale za žádnou cenu nepotlačujte své já. Že to jde bez problémů a s nonšalancí, se můžete přesvědčit v Kristýnině článku zde.

Pravděpodobně nás také čekají poslední dny, kdy budeme moci ze skříně vytáhnout oblíbené letní šaty, aniž bychom riskovaly omrzliny. K takovému looku se volně sepnutý culík s ležérně splývajícími navlněnými prameny velmi hodí. Jaké produkty Kristýna k vytvoření tohoto účesu použila?

„Nejdříve jsem nanesla Morning After Dust od L’Oréal Professionnel, abych vlasům dodala texturu, a poté jsem je u hlavy mírně natupírovala. Žehličkou jsem lehce navlnila délky a prameny kolem obličeje. Šlo mi ale o uvolněný look, proto jsem natáčela po velkých pramenech. Vlasy jsem kromě pár pramenů kolem obličeje sepnula do culíku a zafixovala lakem L‘Oréal Professionnel Infinium a úplně poslední „final touch“ jsem provedla s pomocí lesku Wet Domination Shower Shine od téže značky.“

Chcete i vy vyzkoušet produkty pro vlasový styling od L’Oréal Professionnel? Zapojte se do soutěže na partytime.jenprozeny.cz.