7. listopadu 2017
Vaše pleť potřebuje včetně pravidelné hydratace i potřebnou prevenci před vnějšími vlivy, které její kvalitě mohou značně uškodit. Zejména pokud nastává nevyzpytatelné roční období s častými teplotními změnami. S řadou Activit od značky Lactovit naštěstí dodáte pokožce vše, co pro bezchybný vzhled potřebuje.

Dokonalá pleť se vším všudy už nemusí být pouze nedosažitelným přáním.

Nastávající studené zimní období a četné teplotní výkyvy představují pro pleť značnou zátěž. Chladné počasí viditelně zhoršuje potřebnou hydrataci pokožky, což může být příčina jejího podráždění či ztráty hebkosti. Pleť má navíc během mrazivých dní sklon k červenání a rychleji se vysušuje. Řekněte těmto příznakům stop už nyní!

Lidská pokožka potřebuje pro zachování skvělé kondice pravidelnou péči. Abyste udrželi svou pokožku během nejen podzimních dní maximálně chráněnou a zároveň hydratovanou, nabízí značka Lactovit jednoduché řešení. Jedná se o speciální produktovou řadu Lactovit Activit. Ta díky nové formuli mléčných mikrokapslí Lactosomas hydratuje pleť do hloubky a pomocí L. Casei F. obnovuje přirozenou kožní mikroflóru. Vytváří tak na pokožce přirozenou bariéru a po celý den ji chrání před nepříznivými vlivy.

Vyzkoušejte ochranné tělové mléko Activit o velikosti 400 ml (MOC – 149 Kč) a dopřejte vaší pleti tu nejlepší možnou bariéru proti narušení přirozené mikroflóry pokožky vlivem teplotních změn, znečištěného ovzduší nebo slunečních paprsků.

Řada Activit nabízí i sprchový gel ve dvou velikostech, a to 300 ml a 500 ml. S ochranným sprchovým gelem (MOC – 69 Kč, 105 Kč) si vaše pleť udrží přirozené zdraví, vysokou hydrataci a bude příjemně vonět.

Spokojenost se stavem pokožky je pro vaši celkovou pohodu klíčová. Za pomoci účinných produktů stačí pár minut denně a perfektní výsledek je na světě.