22. ledna 2018
Oslavovat můžete různě. Večeře, romantika, květiny... nebo si dopřejte čas jen pro sebe a užijte si to!

Tato armáda krasavců z řady Paul Mitchell® Awapuhi Wild Ginger® Repair se o vás skvěle postará.

Dopřejte péči svým namáhaným vlasům.

Řada Paul Mitchell® Awapuhi Wild Ginger® Repair je vytvořená právě pro ně. Skvěle se doplňují a jsou to docela divoši, obsahují totiž výtažek z awapuhi – divokého zázvoru z Havaje. Tahle klíčová ingredience značky Paul Mitchell® se stará o přirozenou hydrataci, exkluzivní protein Keratriplex® vám zase bleskově posílí hřívu i sebevědomí.

1. krok: Udělejte si to pěkné

Vypněte telefon, napusťte vanu, zapalte svíčky, pusťte si oblíbený seriál nebo třeba metal. Cokoli vám vyhovuje. Tohle je váš večer! Hlavně mějte při ruce horkou čokoládu nebo aspoň to nejlepší šampaňské. A celou paulmitchellovskou partičku.

2. krok: Začněte něžně

Oceňovaný originál MOISTURIZING LATHER SHAMPOO® je extra šetrný, neobsahuje sulfáty a chrání i zoufale poničené a vysušené vlasy. Dodá jim vláhu, hloubkově je zregeneruje a posílí. Používejte ho klidně každý den, je to láska na celý život.

3. krok: Buďte naměkko

Unavené a hrubé vlasy potřebují obměkčit. Hedvábnou hebkost jim zařídí kondicionér KERATIN CREAM RINSE®. Nešetřete s ním, vmasírujte ho od kořínků až po konečky. Nechte ho chvíli působit a užívejte si, jak vlasy uzdravuje, vyhlazuje a rozplétá.

4. krok: Nezapomeňte na ochranu

Tu nejlepší vašim kadeřím zajistí péče KERATIN INTENSIVE TREATMENT®. Dnes si ji rozhodně zasloužíte! Aplikujte ji jako masku a čekejte zázraky. Vysušené a mdlé vlasy intenzivně hydratuje, posílí strukturu, oživí barvu a dodá oslnivý lesk.