12. listopadu 2018
Máte nyní na podzim problém ráno vstát a jste pak jako malátná? Víme, jak co použít, abyste byla brzy fresh!

Začněte sprchou

Nic tak neprobere, jako voda. Když k ní ještě použijete sprchový gel s obsahem esenciálních olejů z citrusů, uvidíte, jak se vám najednou bude nalévat nová síla do žil. Při mytí zhluboka dýchejte. Nejlépe působí kosmetika, které obsahuje pravé citrusové esenciální oleje.

Namažte se olejem

Jemná masáž prokrví pokožku a zrychlí průtok krve. Skvělé jsou hned po sprše tělové oleje. Když je aplikujete ještě na vlhkou pokožku, vsáknou se a kůže pak nebude mastná. Olejíčky jsou také skvělé s vůní. Neměla by však být relaxační, ale naopak povzbuzující. Zapomeňte proto na levanduli, meduňku a vyberte si například bergamot, rozmarýn či tea trea.

Osvěžte pleť

Ráno je čištění pleti důležité – odstraníte z ní tak všechny toxiny a maz, které se na ní přes noc usadily. Vynikající je mytí speciální houbičkou konjac, která pleť promasíruje a stačí ji k čištění jen čistá voda. Nakonec pleť opláchněte ledovou vodou – probere vás a dodá pleti zářivě růžovou, zdravou barvu.

Vyberte si správný parfém

Krásně probrat může i vůně. Pokud bude hned po ránu těžká a příliš kořeněná, budete se celý den cítit bez energie. I když je podzim, nebojte se energizujících vůní. Může to být kombinace koření spolu, ale právě s citrusy. Vy se pak budete cítit o hodně lépe!