18. října 2017
Druhá vlna dovolených nastává právě během podzimních měsíců. Sluníčko, písečné pláže a vyhřáté moře… to dělá z exotických oblastí stále populárnější místa k odpočinku. Abyste byla v plavkách opět neodolatelná, dopřejte pokožce řádnou hydrataci a kvalitní výživu.

Právě pro návštěvu tropických oblastí by měla být vaše pleť dobře hydratovaná více než kdykoli jindy. Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou do exotických krajin, věnujte přípravě vaší pokožky zvýšenou pozornost. Ta se totiž v důsledku vlhkého vzduchu a vysokých teplot může viditelně vysoušet a ztrácet tak svou hebkost, kterou jste v minulých měsících pečlivě budovala. Určitě je dobré se vyhnout hutným krémům, které se dlouho vstřebávají a často zanechávají stopy.

Aby byla vaše pokožka na nápor slunečních paprsků řádně připravena, začněte s pravidelnou přípravou alespoň pár týdnů před začátkem vytoužené dovolené. Navíc vám stačí pouze několik tělových produktů, které za vás zastanou takřka veškerou práci. Uvidíte, že se vám pleť za vaši snahu odvděčí, a to dvojnásob!

Abyste byla v plavkách neodolatelná, je pevná a zářivá pokožka nesmírně důležitá. Značka Lactovit pro tyto účely vyvinula speciální zpevňující tělové mléko s čistým kofeinem (MOC – 149 Kč), které účinně působí na pokožku celého těla. Už od první aplikace je pleť viditelně pevnější, zářivější a má celkově zdravější vzhled. Dávkování pomocí pumpičky je zcela snadné a rychlé.

Pro dokonalou péči po sprchování, ale i kdykoli během dne, vyzkoušejte tělové mléko ORIGINAL (MOC – 250 ml za 109 Kč, 400 ml za 149 Kč). Obsahuje bambucké máslo, vyživuje pokožku do hloubky a obnovuje její hebkost. Rychle se vstřebává a nezanechává skvrny. Mléko je dostupné i v menším balení, které je jako dělané na cesty. Účinná hydratace tak může pokračovat i během vysněné dovolené.

Díky jedinečné a inovativní formuli LACTOSOMAS patří výše zmíněné výrobky k výjimečným produktům na trhu. Mikrokapsle LACTOSOMAS obsahují účinné složky mléka (proteiny, minerály a vitamíny), které díky postupnému uvolňování vyživují všechny tři vrstvy pokožky.