26. října 2017
Na Střeleckém ostrově jsme oslavovali vítěze soutěže o nejlepší kosmetické přípravky na trhu.

Od květnového vydání časopisu Cosmopolitan jsme vám na stránkách časopisu představovali kosmetické výrobky nominované do druhého ročníku prestižní soutěže Cosmo Beauty Awards 2017, kterou pořádají redakce Cosmopolitanů po celém světě.

Od května až do září jste na webu cosmoba.cz hlasovaly pro své favority v každé kategorii. Váš hlas na trhu hodně znamená! Abyste si mohly vyzkoušet kosmetiku, kterou ještě neznáte, a hlasovat i pro ni, rozdávali jsme vám každý týden hromadu nominovaných přípravků. Celkem jich bylo přes 500!

Tři hlasující dokonce vyhrály Apple iPhone 7 (Product) red 128GB od značky iWant (iwant.cz) a romantický pobyt pro dva ve wellness & spa hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích (augustian.cz). Byla to Michaela Králová z Loun, Jana Lisá z Litoměřic a Michaela Durdincová z Děčína. Na party se k nám připojily dvě z nich, celebrity spojené s časopisem v čele s Ivou Pazderkovou, Davidem Svobodou, Nikol Moravcovou, která výherkyním předávala iPhone od iWant, a Zorkou Hejdovou, jež celý slavnostní večer, který jsme pojali ve stylu lesních víl, moderovala. Užasné cupcakes od Leli`s Cupcakes (www.leliscupcakes.com), DJ Robin a SaxoKid (www.saxokid.com) se postarali o dokonalost celého večera.

A které přípravky na českém trhu díky vašim hlasům zvítězily? Najdete je na straně 131 listopadového Cosmopolitanu a nebo na www.cosmoba.cz a poznáte je i v parfumeriích, drogeriích i lékárnách díky označení Vítěz Cosmo Beauty Awards 2017!